logo-min
logo-min

Підготовка до
міжнародних іспитів:
IELTS, TOEFL, BEC

У центрі іноземних мов «Business Teaching Center» Ви можете підготуватися до складання таких міжнародних іспитів: IELTS, TOEFL, BEC.

Що таке IELTS?

International English Language Testing System – міжнародна система з тестування англійської мови.

Історія і переваги

Зазвичай вважають, що за допомогою тестування можна оцінити тільки рівень знань англійської мови. Але, для того, щоб стати повноцінним представником іншої країни, мова повинна стати як «друга рідна». Саме тому сертифікат IELTS є обов’язковою вимогою в більшості розвинених країн при імміграції, отриманні трудової або студентської візи.

Розробкою тестування займалися «три кити» у галузі освіти: Cambridge English Language Assessment, IDP: IELTS Australia і British Council; крім цього світові лінгвісти і філологи щорічно готують нові матеріали, від наукової дискусії до дружньої бесіди в барі.

Перевагою є те, що цей тест неможливо скласти або не скласти. Знання та навички оцінюються по 9-ти бальній шкалі, тому, якщо Ви напишете тест на найнижчий бал – Ви все одно отримаєте сертифікат.

Результати іспиту

Результати іспиту IELTS доступні на 13-й день після здачі іспиту.

Подивитися результати можна на сайті: www.ielts-kiev.com.ua/results

Що Ви отримуєте при підготовці, крім сертифікату після іспиту?

Тест IELTS враховує 4 складових англійської мови – читання, письмо, усне мовлення і сприйняття на слух.

Тому в процесі підготовки Ви істотно «підтягнете» свій рівень володіння англійською мовою і заповните «прогалини» необхідними знаннями.

Як підготуватися до іспиту?