logo-min
 • Русский
 • English
 • Українська
 • Центр іноземних мов

  logo

  (050) 845 05 34
  (067) 467 37 05

  arrow

  Наші клієнти

  Чому нас обирають?

  • 11
   років на ринку
   З 2007 року BTC викладає для міжнародних та українських компаній
  • 100
   отримання результату
   Ми використовуємо тільки апробовані та ефективні методи у навчанні
  • 500
   Більше 500 студентів
   Кожного року у нашому центрі навчається більш ніж 500 студентів зі всього світу
  • 20
   Більше 20 міжнародних компаній
   Ми співпрацюємо з
   більш ніж 20 міжнародними
   компаніями
  • heart
   Займаємося тим, що любимо
   Саме тому ми з легкістю досягаємо намічених цілей, та, тим самим, мотивуємо наших студентів.

  Відгуки

  Послуги

  tab-1Корпоративне навчання
  у «Business Teaching Center»:
  В ГРУППАХ АБО ІНДИВІДУАЛЬНО;
  / ONLINE;

  Що таке корпоративне навчання іноземним мовам? - Це формат навчання, коли наші викладачі приходять до Вас в офіс. Заняття проходять в групах або індивідуально. Якщо Ваші співробітники знаходяться в різних офісах Києва, наші викладачі можуть приїжджати до них в офіси. Якщо ж Ваші співробітники знаходяться в різних містах країни або навіть світу, для цього у нас є рішення: онлайн заняття з використанням Кембриджської онлайн платформи.

  tab-1Навчання фіз осіб
  у «Business Teaching Center»:
  З 2014 РОКУ, ONE TO ONE у нашому Офісі / ONLINE

  Що таке навчання фіз. осіб іноземним мовам? - Це формат навчання, коли Ви приходите до нас в офіс. Заняття проходять в групах або індивідуально. Якщо Вам не зручно приходити в офіс, або Ви знаходитесь в іншому місті або навіть в іншій країні, для цього у нас є рішення: онлайн заняття з використанням Кембриджської онлайн платформи.

  manПідготовка до міжнародних іспитів
  у «Business Teaching Center»
  IELTS, TOEFL, BEC

  У центрі іноземних мов «Business Teaching Center» Ви можете підготуватися до складання таких міжнародних іспитів: IELTS, TOEFL, BEC.

  manSpeaking club
  в «Business Teaching Center»:

  Що таке розмовний клуб у «BTC»? - Це формат відпрацювання розмовного навику іноземною мовою. Головні куратори розмовного клубу - це наші викладачі - носії мови, які приїхали з різних країн світу. Розмовні клуби ми проводимо за двома локаціями:

  • 1. для фіз.осіб - у нашому офісі в центрі Києва;
  • 2. для корпоративних клієнтів - в офісі замовника:

  tab-5Заняття з носіями мови
  у «Business Teaching Center»:

  Що таке заняття з носіями мови? - це формат навчання, коли Ви вивчаєте і удосконалюєте іноземну мову з викладачем, для якого ця мова є рідною.

  tab-6Інші іноземні мови
  у «Business Teaching Center»:

  У Business Teaching Center ми навчали і продовжуємо навчати таким мовам: англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, польська, китайська, і навіть азейбаржанська. І це далеко не весь список запитів на вивчення іноземних мов, які ми отримуємо. З нами Ви можете вивчити будь-яку мову!

  Наша корпоративна англійська для:

  Наша команда:

  "Як швидко вивчити іноземну мову?" або
  "5 порад успішного вивчення іноземної мови від Юлії Герасименко"

  Займатися іноземною мовою потрібно за певним для себе графіком, не пропускаючи занять. Це дуже важливо, адже все на цій планеті має свій ритм, і чим краще він налагоджений, тим кращий результат.

  Дуже часто люди починають вивчати іноземну мову з метою навчитися «гарно розмовляти». Ця мета дуже розмита, немає ясності. Чим чіткіша мета, тим швидше ми її досягаємо. Тому ставте конкретні цілі! Наприклад: через 6 місяців я буду вміти будувати речення, використовуючи ось такі граматичні конструкції (список) і буду вільно володіти словами за наступними розмовними темами (список).

  Такі цілі повинні бути визначені на першому ж занятті з викладачем. Вони мотивують вас і покладають відповідальність на викладача.

  Все має свій початок і свій кінець. Процес вивчення іноземної мови, не практика, а саме процес вивчення, також повинен бути лімітований у часі. Обов'язково встановлюйте дедлайн проходження того чи іншого рівня володіння іноземною мовою.

  Щоб отримати, треба віддати - це закон. У нашому випадку, щоб отримати знання потрібно віддати свій час. А щоб отримати багато знань, потрібно віддати багато часу. Звичайно ж формула успіху у вивченні іноземних мов у кожного може бути своя, але жодна з них не дасть свій результат, якщо ви не будете приділяти цьому свій час і просто працювати над цим.

  Оточіть себе цією мовою: дивіться фільми іноземною мовою, слухайте пісні, самі співайте, розмовляйте зі своїми близькими і особливо дітьми, вони вам підіграють, повірте! Словом, живіть нею. Вивчаючи мову будь-якого народу світу, спробуйте дізнатися максимум про його культуру - це дасть вам відчуття близькості з мовою, вона стане вам зрозуміліше, а отже і до цілям своїм ви прийдете швидше.

  icon

  Контакти:

  tel

  (050) 845 05 34
  (067) 467 37 05

  mail

  btc@btc.kiev.ua

  Мы у соц.мережах

  geo

  Наша адреса: Київ, вул. Мечникова 16, поверх 4, офіс 4-6

  Landing Page разработан веб-студией site2b-image